Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 16:13   #200
lShadowl
 
lShadowl's Avatar
 
Reputacja: 1 lShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputację
I właśnie dlatego nie lubię jak sesja toczy się praktycznie ciągle na Docu... całkowicie wypadam z rozgrywki i sensu odgrywania postaci ech... Mieliśmy się dogadać a ja wchodzę po 12 h i są prawie 4 strony A4 tekstu... A moja postać to niby stoi i się ślini??? :P I gdzie tu sens teraz wstawiać cokolwiek gdzieś w środku?

Mieliśmy czekać na kolejki również w docu a tu nagle wchodzę czy tam i od momentu kiedy coś powiedziałem nagle akcja jest na koniach na zewnątrz? I co mam teraz coś wtrącać w środek? Jaki jest sens odgrywania sesji w taki sposób że wciskam się w coś co jest już odegrane? Zero zabawy zaskoczenia itp. Wiem może i ból dupy ale jak sesja ma być na google docu to ja dziękuje.

Więc pytam wprost... To jest PBF czy PBGD. Bo wszystko dzieje się na GD a na forum odpisujemy od niechcenia to co juz i tak zrobiliśmy w docu. Więc to całkowicie nie jest PBF a niby GD miał być tylko pomocny.

Jeżeli odpowiedź brzmi GD to z przykrością informuję że muszę zrezygnować. Czas na odpis miał wynosić 4 dni a nie kilka razy dziennie na GD.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez lShadowl : 13-09-2017 o 16:15.
lShadowl jest offline