Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 16:59   #202
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Jeszcze dwie kolejki temu była ta sama dyskusja odnośnie postowania i braku wykorzystania gdoca. Nie ma niestety optymalnego rozwiązania, a przynajmniej takie rozwiązanie nie pojawia się od razu. Musimy jeszcze przez jakiś czas popracować nad tym, by się do siebie dostosować. Pisałem w rekrutacji, że niektóre sceny będą odbywały się na docu i tam oczekuję nieco większej aktywności. Zaznaczałem też, że przy sytuacjach scen na gdocu kolejka dla was może się nieco wydłużyć, ale tym razem niestety ciśnie mnie czas.

Następna kolejka będzie tylko postowa. Nie jestem pewien, czy zdążę dzisiaj to wrzucić niestety, ale będę się starał. Zastrzegam, że będę chciał raczej szybkich reakcji waszych postaci (czyli na dłuższy dialog nie ma czasu, chociaż oczywiście będziecie mogli kilka zdań wymienić między sobą).

Sam przyznaję, że pod koniec dru i Leo troszkę polecieli fantazją (zwłaszcza, że ta sytuacja wymagała dosyć szybkiej reakcji), ale takie sytuacje na docu się zdarzają. Będę się starał tego pilnować, ale niestety mój czas też jest mocno obecnie ograniczony. Mam nadzieje, że wy również nieco będziecie się pilnować nieco bardziej. Jak już mówiłem, to jest kwestia kilku kolejek na dostosowanie się.
 
Hazard jest offline