Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 17:30   #204
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mieliśmy się dogadać a ja wchodzę po 12 h i są prawie 4 strony A4 tekstu...
Ja dodam Shadow też:
Od Twojego ostatniego wpisu jest jedna strona tekstu rozmowy głównie o pierdołach, np kogo zjedli Ungołowie. i jest adnotacja GM, że można sobie dialog kontynuować, do dzis 17-18. No proste, że nikt nie będzie pisał i dialogował w interakcji, bo Ciebie nie ma i wlazłeś na gdoc w okolicach deadline.
Serio, jak Ty to sobie wyobrażasz?
Ty nie wchodzisz na gdoc, to inni mają ingame postaciami jeść obiad w milczeniu?

Potem wpis GM inicjujący coś i reakcje postaci gdzie każdy pisa jak jego postac idzie konie (możesz się dopisać jak inni). I jak Nami zauważyła krótka wymiana zdań między 2 postaciami (Julien tylko wstawka).
Spójrz ile to było jak się wykasuje didaskalia.
Cytat:
- Si tu seras un petit garçon courageux, Rose vous laissera dormir dans son lit.
- Et tout coup le monde était rempli de petit garçons courageux
- Vous êtes digne de l'autre Si vous le voulez vraiment, alors la chambre est vous
- No chyba kpisz Julien
- Jeszcze raz chamie! Jeszcze, kurwa raz!
- Eeee...
<cios w twarz>
- A to za co?
- Nooo… noo… nie można tak mówić. nie mam w życiu łatwo i to, że jestem… byłam zwykłą kurwą nie znaczy, że można tak po prostu się mną brzydzić. Nie chcesz ze mną spać, proszę bardzo, ale nie jestem w niczym gorsza od innych kobiet
- Ale ja cię nie widzę gorszą. A i furda mi to czyś za pieniądz szła i ile razy Róziu.
- P… przepraszam. Nie powinnam. Czasami robię coś zanim pomyślę. Może lepiej nie gadajmy o tych tematach, bo robię się drażliwa
- Później, jeśli chciała będziesz pomówić nam o tym. Teraz czasu mitrężyć na to sensu nie ma, tam wciąż mogą walczyć.
- Dzień pełen niespodzianek.
Ostatnia strona to privchat postaci z NPC w innym pomieszczeniu. Sami.

Gdzie Cię boli Shad, to ja nie ablam...
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 13-09-2017 o 17:32.
Leoncoeur jest offline