Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 17:47   #205
lShadowl
 
lShadowl's Avatar
 
Reputacja: 1 lShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputację
Dobrze rozumiem że nie ma sesji bez GD ale nie aby z nim zapieprzać. Więc nie będę co 4 dni czytał książki przed odpisem bo to ma być dla mnie przyjemność i odgrywanie postaci a nie POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI wiem jak coś się skończy ale muszę coś do tego dodać haha

Tak więc powodzenia ale moją postać proszę usunąć, a na przyszłość deklarujcie od razu że chcecie wszystko odgrywać na GD. Był dialog w środku ? Oki to wstawiamy na forum i już resztę działania z końmi piszemy na forum tyle dałoby rade a nie nagle okażę się że akcje całej podróży itp też bd na gd

Wykasujcie Edgara z sesji = > Zanim zapytacie jak Urbański. Tak to ostateczna decyzja

EDIT
1. Leoncoeur ale z tobą akurat nie mam zamiaru się kłócić bo to jak walka z wiatrakami. Cały czas byłeś ślepo za GD więc ja będę ślepo za brak GD i z tobą nie będę w tej sprawie dyskutować bo zawsze znajdziesz odpowiedź na cokolwiek z mojej strony byle obronić GD
2. Nie w milczeniu ale termin odpisu to 4 dni a więc na gd też powinien obowiązywać jakiś termin co do jednego wpisu a nie lak leci. To w końcu po co są te terminy? Ja mam swoje życie w realu i nie będę ślęczał na GD chciałem wejść sobie raz na 2-4 dni i spokojnie napisać w 30 min posta na forum a nie napierdaczać w GD jak na gadu gadu
 

Ostatnio edytowane przez lShadowl : 13-09-2017 o 17:53.
lShadowl jest offline