Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 18:07   #207
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Leoncoeur ale z tobą akurat nie mam zamiaru się kłócić bo to jak walka z wiatrakami. Cały czas byłeś ślepo za GD więc ja będę ślepo za brak GD i z tobą nie będę w tej sprawie dyskutować bo zawsze znajdziesz odpowiedź na cokolwiek z mojej strony byle obronić GD
O jessu, Shadow.
Ale ja się nie chcę kłócić przecież.

Po prostu naprawde chciałbym wiedzieć jak Ty to sobie wyobrażasz, aby przeprowadzić krótką wymianę zdań między postaciami, gdy jeden z graczy wchodzić ma zamiar raz na 2 dni, a ma pretensje, że przy takiej częstotliwości wizyt, ktoś bez niego pisa na gdoc.

ze 12 kwestii dialogowych, tyle co nic.
Pomnóż to przez 2 dni czekania aż wejdziesz (za każdą kwestią dialogową) i ja z dru tę króciutką gadkę wychodzi na to robimy niecały miesiąc?
No weź ogarnij motyw
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline