Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2017, 20:16   #807
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ktoś będzie walkę opisywać?
Wiem, że Nami i Hen_Cerbin opisywali z perspektywy swoich postaci, więc to chyba starczy. Aktualnie jestem w trakcie pisania posta i mi nie pasuje wracanie do tego wątku. Nowa kolejka zacznie się u brzegów Lustrii, nieopodal Holzbergu. Stąd Berthold będzie mógł latać na zwiad, a reszta za pomocą dostarczonych informacji będzie mieć okazję zaplanować ofensywę.

Cytat:
Jakoś tak było. A nie chcieliśmy przypadkiem najpierw zlokalizować statków, żeby je odbić?
Doszedłem do wniosku, że jednocześnie będzie można dokonać jednego i drugiego. Lorenzo potrzebuje trochę czasu, aby zorganizować wyprawę wgłąb lądu - zapasy żywności oraz wody są podstawowym problemem dla tak licznej ekspedycji. Także będzie musiał wysłać przodem kilka mniejszych grup i czekać za informacjami do nich, aby móc obrać właściwą trasę.

Oczywiście jeśli chcecie wykonać to po cichu, to też będzie taka możliwość, choć statki nigdy nie są zostawione bez straży.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline