Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2017, 14:22   #41
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Heindel jest chyba starszy
Za Heindelem to bym nie poszedł, nawet jakby był najstarszy w wiosce .

Cytat:
MG, prośbę mam żeby ustalenia donośnie odpisów, na kiedy, kto najpierw, czy inni też itp. w komentarzach dawać, żeby nie zginęły w ścinie tekstu w docsie.
Ok. Ogólna zasada jest taka, że najpierw leci post z doca, a potem Wasze odpisy. W komentarzach mogę na każdą turę ustalać deadline dla Waszych postów, ale zacznę to robić dopiero, jak nam tempo spadnie i stanie się to potrzebne. Natomiast wszelkie przypadki szczególne, jak będzie wyglądać nietypowa tura i czego od Was przy niej oczekuję umieszczę tutaj .

Przypominam też, że wklejający treść z doca powinien przeczytać tekst i poprawić możliwe błędy, szczególnie w tagach. Informuję też, że w piątki z zasady jestem niedostępny przez cały dzień - to już na przyszłość.
 
MrKroffin jest offline