Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2017, 16:14   #23
Donatsu
 
Donatsu's Avatar
 
Reputacja: 1 Donatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znany
Dodałam obrazeczki, zgodnie z powyższą sugestią Eleisharaprzerzuciłam też opowiastkę do pierwszego posta, tak aby inni mogli się napatrzeć na moje gryzmoły.

Avidma, dziękuję bardzo za ciepłe słowa, czasu jest mnóstwo, ale nie pozwól, aby przesypał Ci się przez palce. Wiesz jak to jest. W jednym momencie został jeszcze ponad tydzień, a potem okazuje się, że do zamknięcia rekrutacji zostało piętnaście minut. :P

Przeczytałam kartę Pana Elfa, pod względem mocy jest... w akceptowalnych granicach tego, o co prosiłam, toteż nie będę szurać o obniżenie poziomu jej zdolności. Bardzo podobała mi się historia, która posiadała cechy charakterystyczne dla baśni/przepowiedni/gawędy ludowej, a i sam zamysł bohaterki urzekł mnie pod względem wyglądu i nastawienia. Nic tylko zachwalać. Niniejszym mam więc w swoich zachłannych łapkach jedną kompletną kartę. Czekam na inne.

Materiały od Mike'a też przejrzałam i ogólnie jestem na tak, ale... no właśnie. Fakt, że inspirujesz się jedną z moich ulubionych postaci (zwłaszcza kostium w wersji studia Udon) prawie od razu mnie przekonał, a procesu dokończyło odwrócenie klasycznego motywu tajnej tożsamości. Chciałabym jednak, abyś sprecyzował dokładniej zakres mocy, ze szczególnym wprowadzeniem ograniczeń ilościowych. Np. - trzy dziedziny wiedzy teoretycznej, trzy umiejętności czysto praktyczne oraz tyle samo stylów walki/umiejetności bitewnych. Wymiana jednej z takowych pozycji wymagała by czasu - byłyby to dwie godziny na przetworzenie całego kanonu wiedzy z danej dziedziny, obejrzenie nagrań wideo, etc. Napisz proszę, czy takie rozwiązanie by Ci odpowiadało, ewentualnie przedstaw kontrpropozycję. Na pewno coś razem wypracujemy.
 

Ostatnio edytowane przez Donatsu : 14-09-2017 o 16:28.
Donatsu jest offline