Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 22:33   #37
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Wanda
Staruszka, jak na osobe z widocznym problemem w chodzeniu poruszala sie nader szybko. Naturalnie nie tak szybko jak ty. Dogonilas ja gdy ta miala skrecac za rog ogrodu. Widzac cie zaczela krzyczec tak jakby ja gonily wszystkie istoty piekielne razem wziete.

Marek
Sara dosc szybko cofnela dlon nie na tyle jednak szybko bys nie zdazyl dostrzec niewielkiego tatuaza w ksztalcie sztyletu otoczonego rozanym krzewem po wewnetrznej stronie nadgarstka.
- Tak, mam na imie Sara i dzieki wielkie ale raczej nie pijam.
Podeszla wolno w strone stojaka z kijami po czym wybrala jeden z nich i dla sprawdzenia zakrecila mlynka.
- Jestes gotowy?
Usmiechnela sie slodko po czym plynnym ruchem poslala biala bil w sam srodek ulozonego trojkata sprawiajac, ze wszystkie bile rozsypaly sie po calym stole, a trzy z nich wpadly wprost w objecia luzy.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline