Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2017, 17:36   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Donatsu Zobacz post
Dodałam obrazeczki, zgodnie z powyższą sugestią Eleisharaprzerzuciłam też opowiastkę do pierwszego posta, tak aby inni mogli się napatrzeć na moje gryzmoły.

Avidma, dziękuję bardzo za ciepłe słowa, czasu jest mnóstwo, ale nie pozwól, aby przesypał Ci się przez palce. Wiesz jak to jest. W jednym momencie został jeszcze ponad tydzień, a potem okazuje się, że do zamknięcia rekrutacji zostało piętnaście minut. :P

Przeczytałam kartę Pana Elfa, pod względem mocy jest... w akceptowalnych granicach tego, o co prosiłam, toteż nie będę szurać o obniżenie poziomu jej zdolności. Bardzo podobała mi się historia, która posiadała cechy charakterystyczne dla baśni/przepowiedni/gawędy ludowej, a i sam zamysł bohaterki urzekł mnie pod względem wyglądu i nastawienia. Nic tylko zachwalać. Niniejszym mam więc w swoich zachłannych łapkach jedną kompletną kartę. Czekam na inne.
Czy brakuje w moim zgłoszeniu czegoś oprócz obrazka ? Zastanawiam się czy nie wymodzić czegoś w hero makerze :P
 
Brilchan jest offline