Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2017, 01:43   #36
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
1) Reaktor nie działa, tak? Mamy zapasowy? Co jest źródłem zasilania awaryjnego?
- Reaktor nie działa. Rdzeń się stopił i wybuchł czyli pi x oko na podobę co się stało w Czarnobylu. Zapasowego reaktora no nie, nie wozi się raczej ze sobą.

- Awaryjne zasilaie powiedzmy jakieś mocne baterie sci fi Ale jak ktoś ma jakiś inny pomysł to spoko, niech mówi. Generalnie to awaryjne zasilanie więc nie tak mocne jak główne.

- Jak myślisz o rezerwowym źródle w sumie drugi reaktor jest w hipernapędzie. Bo to de facto drugi silnik ino kompletnie inny. Nie nadaje się do podróży podswietlnych. Ale no jak masz takiego speca może by się udało zmajstrować jakieś przejście z zasilania hipernapędu na główne systemy silników podświetlnych. Ale to nie tak hop siup. Trzeba by posrpawdzać, poszperać, sprawdzić stan uszkodzeń i zobaczyć czy się da zrobić tym czym macie.


Cytat:
2) W maszynowni wyrwało mi jakąś ścianę? Dobrze zrozumiałem, że mam piękny widok na gwiazdy?
- Tak, torpeda wyrwała szczelinę w kadłubie i przebiła się trochę aż do ściany maszynowni. Więc tej ścianie jest szczelina i przez nią widać kosmos. Przez nią też wyleciała wszelka nie umocowana drobnica razem z powietrzem.


Cytat:
3) Rozumiem, że promieniowanie jest w tej chwili głównym problemem w maszynowni, ale czy Alex podzieliła się może przemyśleniami nad innymi awariami?
- Promieniowanie z przebitego reaktora, dekompresja z rozszczelnionej maszynowni. Alex bazowo posługuje się głośnikami do komunikacji głosowej. Bez powietrza jej nie słychać. Wyświetla też komunikaty na panelach jakie są choćby przy każdych drzwiach. Ale można też podpiąć ją pod komunikator w skafandrze, wówczas będzie mogła rozmawiać przez radio jak i każdy inny członek załogi. Jak się podepniesz z Alex pod kanał wtedy możesz uznać, że mówi Rohanowi to samo co w kawałku dla Pryi. Jak coś niejasne to pytaj



Cytat:
Jak dużo mogę światotworzyć w zakresie technologii?
- A co Ci chodzi po głowie?



Cytat:
Do kiedy czas na odpis? Do weekendu?
- A fakt, termin Cóż, post udało mi się sklecić ciutkę przedwcześnie. Więc trochę nie teges byłoby skracać przez to Waszą turę. Dlatego termin jest do weekendu ale następnego. Czyli do pt 21.IX. No chyba, że się wyrobicie z turą wszyscy wcześniej no to zobaczymy ale bez preszyn, czas jest do nastepnego pt.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline