Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2017, 11:50   #29
KaDwakus
 
KaDwakus's Avatar
 
Reputacja: 1 KaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie coś
Pinn

Ja prawdę mówiąc w życiu niczego nie napisałem. Za czasów szkolnych dzielnie migałem się od pisania wypracowań na wszystkie możliwe (i pewnie też niemożliwe) sposoby. Nie pisałem niczego dla nikogo. Pierwszy raz chwyciłem za pióro... eeee... metaforycznie, bo tak na serio była to klawiatura, dopiero gdy przyszedłem na to forum i zagrałem moją pierwszą forumową przygodę. ^ ^ ^'

A jako, że pozostawiła ona gigantyczny niedosyt (upadła nim się rozkręciła...), zastanawiam się, czy nie zacząć pisać na boku czegoś... czegokolwiek o losach mojej postaci z tamtej rozgrywki. Phoebe była absolutnym pączuszkiem i szybko urosła do roli mojej ulubionej postaci RPGowej EVER. Żal mi tak ją zostawiać, ale ciężko byłoby ponownie nakręcić dla niej sesję. ^ ^ ^'
 
KaDwakus jest offline