Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2017, 13:03   #39
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
W części pierwszej, czyli ucieczki i walki, gdzie mrówczą robotą było zebranie mocy do skoku:

- Opis mechaniki reakcji zimnej fuzji w reaktorze.

- Opis mechaniki wchodzenia i podróżowania w nadprzestrzeni.

- Opis drugorzędnych systemów statku (oczyszczanie wody, ogrzewanie itp.) których zasilanie odcinam, żeby porobić te moje cuda i dać to minimum energii na skok.

- Ogólne opisy wyposażenia maszynowni (w tym graty wyssane w kosmos).
- Brzmi ok. Pisz zobaczymy co z tego wyjdzie



Cytat:
1. Gdzie jestem?
- Właściwie gdziekolwiek. Możesz poświatotworzyć. Jakby co zawsze możesz być w swojej kajucie, mesie itd. Ot, raczej jesteś na solo na koniec posta.



Cytat:
2. Czy jestem w stanie skomunikować się jakoś z mostkiem. Jak nie z tego pomieszczenia, to np z korytarza?
- Macie komunikatory w kombinezonach. Możecie ze sobą rozmawiać przez nie jak przez radio. Poza tym są te panele przy drzwiach jakimi można się połączyć czy przesłać dane do innych paneli czy mostku. Tam gdzie jest powietrze można komunikować się głosem z Alex a Alex powinna przekazać to reszcie z jaką ma kontakt.



Cytat:
3. Czy gaśnice są wszędzie? Np mogę zgarnąć jedną z korytarza?
- Raczej tak. Coś jak kamizelki i koła ratunkowe na statkach. Może gdzieś akurat nie być gaśnicy bo wyrwało, zniszczyło, wyleciala w przestrzeń czy co. Ale w tej sytuacji możesz uznać, że dorwałaś po drodze gaśnicę.


Cytat:
4. Czy Red jest w stanie ocenić ile ma czasu nim torpedy, wraz z ta częścią statku diabli wezmą?
- W tej chwili nie bo nie widzi pożaru. Dopiero jakby była na miejscu. Jak eksploduje magazyn torped to może skromną część statku nie wziąć w diabły Jak tam płyniesz czy nie to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline