Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2017, 15:26   #155
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Marek przyglądał się dyskusji, oparł się na krześle, otworzył puszkę z piwem, a potem rzekł.
- Oryginalne Star Wars to te z tą fajną śmieszną jaszczurką? A to przysięgaj! Na Jar Jara! – opowiedział swój ulubiony dowcip z Fandomów. Potem jednak babcia wróbel wyskoczyła i nastrachała nerddzieja. Skrzywił Się, to nie był jego ulubiony rodzaj posiłku.
- Nie. Lody truskawkowe nigdy mi nie smakowały, a zwłaszcza do piwa – rzekł w powietrze – Mam jeszcze sprawę, czy ktoś mógłby pomóc mi zabrać pewnego gościa do świata duchów? Nie dawno połamałem ręce i nogi jednemu dresowi, co było całkiem smaczne, choć dziabnął mnie nożem, ale obiecałem mu, że go kiedyś zabiorę, więc wiecie, zostawiłbym go tam – rzekła Bestia.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline