Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2017, 17:47   #484
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Na konwent to nie, ale już dłuższy czas planuję sesję w żula, połączoną ze zwiedzaniem okolicy, w której rzecz się dzieje. I tylko właśnie wyborowej ekipy nie mogę się dorobić.
Miejsca z tych sesji Żula Zaciemnienie są oparte na rzeczywistości (w większości), więc jakby była taka potrzeba to mógłbym przypomnieć sobie ich adresy i przesłać na PW. Zamierzałem to zrobić po zakończeniu Odmętów Artystycznych. Nie wiem czy sławetny pustostan jeszcze istnieje.
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Nie chodzę na konwenty za dużo ludzi i za duży wysiłek, szczerze mówiąc odradzałbym próby zagrania w Żula na żywo bo nie wiadomo na kogo trafisz a ryzko natrafienia na wojujących obrońców poprawności politycznej jest dość duże. Skoro było takie gigantyczne oburzenie o jakąś koszulkę opisującą metodę wojowania wikingów i innych dawnych ludów (palić, gwałcić, rabować) to po próbię gry w Żula na żywo mogłoby dość do linczu
Mam gdzieś wojujących obrońców poprawności politycznej i mogą mi skoczyć, a w ogóle jak im tak podoba się islam to niech wynoszą się do Arabii Saudyjskiej, czy Afganistanu. Co nie znaczy, że nie masz racji, po prostu nie są mi straszne takie kanalie. Z drugiej strony znalezienie graczy na Żula byłoby rzeczywiście problematyczne i nawet nie myślałem, żeby próbować coś takiego - raczej próbowałbym namówić ludzi przez internety, ale sam nie wiem czy dotrę na tegoroczny Copernicon, więc to raczej było luźne pytanie.
Cytat:
Napisał Stalowy Zobacz post
Byłem pa paru. Wybieram się za tydzień na Copernicona.

Żeby zagrać na żywo w Żula to trzeba mieć do tego wyborową ekipę i parę win co najmniej dla utrzymania odpowiedniego klimatu.
Na całe trzy dni? Jakieś plany związane z granie w RPG albo planszówki, czy z czym innym? Jakbym miał być to bym był w sobotę, choć w sumie najciekawsze RPG są w piątek... i od północy jakieś mistrzowanie coś tam konkurs. Ale w piątki autostrada z Warszawy jest zakorkowana, a i pewnie Legionowo jest zakorkowane. Może jak zimniej to tak strasznie nie będzie, ale czy ryzykować?
 
Anonim jest offline