Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2017, 19:54   #13
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Sorki, miałem mocno imprezowy weekend. Takie ćwiczenia praktyczne przed sesją. Leoncoeur mógłby potwierdzić, ale jest aktualnie zbanowany.

Jaśmin -> Koncept ochroniarza niestety nie przejdzie, z bardzo prostego powodu: tej kapeli nie stać na prywatną ochronę (póki co wyciągają z muzyki tyle, żeby się utrzymać, ostro imprezować i niewiele więcej) i nie są jeszcze tak sławni, żeby była im potrzebna. Będziemy tu rozgrywać drogę do sławy, ochrona i szoferzy może pojawią się później, lecz będą to NPC.
Poza tym jak pisałem w rekrutce nie przyjmuję typowo bojowych postaci, żadnych byłych żołnierzy czy najemników.
Musisz pomyśleć nad czymś innym.

Abishai -> Pisałeś mi w PW, że wysyłasz linka do KP, ale zapomniałeś go zamieścić.
A Billy Idol faktycznie wygląda jak żywcem wyjęty z sesji Cyberpunka.

Mira -> skrzypaczka jak najbardziej może być, ciekawy pomysł.

Cytat:
Napisał liliel Zobacz post
Bounty, czuję się niemal wywołana do tablicy.
Słusznie, słusznie! Wiedz, że pisałem tamto zdanie z myślą o Tobie.
 
__________________
Stay the reading of our swan song and epilogue.

Ostatnio edytowane przez Bounty : 17-09-2017 o 20:02.
Bounty jest offline