Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2017, 19:56   #132
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Następna kolejka

Sharif
Sharif na razie jest w nienajlepszej pozycji... ale nie jest aż tak źle jak wydawałoby się. IBPI zrobiło bardzo dużo zamieszania. Gruz się wali, napastnicy w czerni są jak na tę chwilę oślepieni, Alice przyciąga uwagę wszystkich. Sharif musi opracować taktykę, by na tę chwilę przetrwać tak długo jak to tylko możliwe.

Alice
A my kontynuujemy jej przerwaną wizję

Lotte
Polecam Ci, Szaine, abyś przeczytała dwa posty - mój i MTMa, które mają napisaną w tytule retrospekcję, bo Lotte zobaczyła to w wizji. Duży skrót masz w poście moim dzisiejszym, ale gdybyś znalazła chwilę na zerknięcie na tamte, to byłoby cudownie. Zwłaszcza, że powinny być ciekawe
Interesuje mnie jakie działania podejmie teraz Lotte. Względem Mikaeli oraz wieści o Sharifie.

Poza tym domknąłem wątek i pożegnaliśmy się z postacią Cathy.

Życzę powodzenia w kolejce!
 
Ombrose jest offline