Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2017, 09:53   #156
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację


Wilkołak patrzył na Żmija, zwężając lekko oczy i zagryzając zęby. Czuł jak gniew matki Natury do tego wynaturzenia w nim wzrasta. Siłą woli powstrzymał się przed przemianą. Ta stara, zdechła jaszczura była samicą alfy.
Skoro Franek mógł być gejem i alfa nie przeprowadzał na nim vendetty… to on sam mógł być nekrofilem i Graba powinien… jeśli tego nie akceptować, to przynajmniej ignorować.
Odwrócił się, starając skupić spojrzenie na czymś neutralnym… więc automatycznie spojrzał na technomantę, który zlał się w gacie.

”Jaaa pierdoooohohooole…”
Mężczyzna pacnął się papierowym talerzykiem w twarz, gdy Igor zaczął się śmiać. Kurwa z kim on się musiał zadawać… chciał tylko jebaną działkę z której utworzyłby swój rewir, który by chronił przed złem… a tymczasem trafił do dwuosobowej watahy i musiał współpracować z debilami.
- Janek weź się zakryj… pewnie nie masz już ochoty na kaszankę… em… tak czy siak co do jego umiejętności, może nie jest dobrym dyplomatą i z prezencją kuleje… ale „pomógł” mi dość skutecznie spacyfikować pewną osobę, która mi umierała… oraz podarował mi duszka techniki zaklętego w szklanego pajączka… Aranae jest grzeczny, pomaga mi z elektroniką w domku, wydaje się być szczęśliwy, że może robić to co potrafi i jest przez to bezpieczny… Myślę, że to wystarczający dowód, że chłopak, może nam pomóc w konflikcie duchów…

Następnie spojrzał z lekką konsternacją na Marka, nie do końca rozumiejąc co kowal chciał nią osiągnąć.
- Szukasz dla niego last tripa za zasłonę, czy to była metaforyczna prośba o pozbawienie go życia? Jeśli to drugie, to sam możesz to zrobić… skoro z łamaniem mu kończyn nie miałeś problemu.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"

Ostatnio edytowane przez sunellica : 19-09-2017 o 18:14.
sunellica jest offline