Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2017, 17:18   #253
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
- Lepiej, żeby nie widzieli nas razem.- obejrzał się w górę schodów - Choć w sumie to wszytko jedno, doniosą wszytko czarownikowi.

- A co mi zrobią, jak Ziemia przegra? -
spytał
- Jak będziesz miał fart, to cię zabiją... nie śmierć też nie będzie ucieczką. - odparł - Wtedy dopadł by cię ten łysy, umalowany jak wokalista Kiss. Lepiej przeżyj i nie daj się złapać.
- Żadna z tych rzeczy nie zależy od tego, czy razem wejdziemy, czy nie, więc wyluzuj - odpowiedział Doe śmiało wchodząc na plac, gdzie zebrali się już ziemscy wojownicy. Podszedł do Raydena
- Wiesz, że Cyrax ma za zadanie zabić Cage'a? - przeszedł od razu do sedna
- Załatwiłem Barakę, a on tę czteroręką, Sheevę? Chcieli się go pozbyć - kontynuował. Starał się zachować dystans, ale czuł dumę i niezrozumiałą chęć podzielenia się informacją, że powybijał zęby Tarkatanowi.
- Myślę, że nie będą nas niepokoić przez jakiś czas.
 
psionik jest offline