Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2017, 09:20   #37
Donatsu
 
Donatsu's Avatar
 
Reputacja: 1 Donatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znany
Jestem, jestem! Zaręczam, że nie umarłam (jeszcze), ani się nie znudziłam (nigdy).

Nie będę Was, moi kochani, zanudzać szczegółami wojny o pietruszkę, jaką prowadziłam przez ostatnie trzy dni. Powiem jedynie, że przez najbliższy miesiąc nikt mnie już o żadne uczelniane sprawy nękać (chyba) nie powinien.

Za sugestią Brilchana (dziękuję!) postanowiłam przedstawić listę materiałów, jakie otrzymałam od różnych użytkowników. Zawrę ją zarówno tutaj, jak i w pierwszym poście.

Avdima- czytam Twoje materiały i udaję, że rozmyślam nad ich stabilnością. Udawać będę do wieczora i postaram się przesłać Ci dalsze wytyczne.
Brilchan - komplet materiałów z przyklepką.
Eleishar - koncept z sugestią wprowadzenia zmian.
Fiath- komplet z przyklepką, szczegóły niżej.
Kenshi - koncept z przyklepką, czekam na rozpisanie.
Mike- komplet materiałów. Przeróbki przeczytane i przyjęte!
Moni - wszystko, czego mi potrzeba. Akceptuję!
Pan Elf - komplet materiałów z przyklepką. Mniam.

Fiath- Przeczytałam to, co nadesłałeś mi na PW. Świetny zarys bohatera, koncepcja - mimo jej trochę antyheroicznych skłonności - bardzo dobrze wpasowuje się w klimat New Warriors, jaki chciałabym wywołać w sesji. Do mocy nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń. Chciałabym tylko, abyś wybrał sobie jedną jedyną cechę, w której Twoja postać nie będzie całkowitym wykolejeńcem. Jakąś taką... hmmm. Iskierkę specyficznie osobistego potencjału.

Moni - Szybko, zwięźle i na temat. Opis motywacji postaci wiarygodny, można sympatyzować z jej chęcią naprawy otaczającej ją rzeczywistości oraz zrozumieć (a nawet uszanować) skąd ona się bierze. Nastoletnie marzenie zmiany świata na lepsze przy pomocy własnego, nieodkrytego jeszcze w pełni potencjału. Próba pogodzenia swojego charakteru z wartościami i wiarą wpojonymi przez rodzinę. Konceptualny pocisk, który wstrzela się idealnie w to, co przedstawiłam w wytycznych. Siedzę tu sobie teraz z na wpół otwartą gębką i zastanawiam się, jakim cudem zostało to wszystko zawarte w jednej stronie tekstu. Jakieś czary, słowo daję.

Do przeczytania!
 

Ostatnio edytowane przez Donatsu : 19-09-2017 o 09:48.
Donatsu jest offline