Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2017, 11:53   #49
KaDwakus
 
KaDwakus's Avatar
 
Reputacja: 1 KaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie coś
Pinn
Okay, ogłaszam fiasko aktualnych poszukiwań. Internet cierpi na potworny brak śniadych dziewcząt z kręconymi niebieskimi włosami... Tak prawdziwych, jak i wymyślonych... Wujek Google mnie zawiódł! T^T

Zostanę więc przy pierwotnym awatarze. Jedyne w czym rozmija się z faktycznym wyglądem Anji, to kolor włosów, więc wydaje mi się najlepszy. Podmienię go, jeśli kiedykolwiek trafię na godne zastępstwo.

Edycja: Dodałem posta! Mam nadzieję, że nie jest jakiś tragiczny, zwykle pozostawiam sobie trochę więcej czasu na przemyślenia i poprawki, ale jakoś mnie tak mnie naszło, żeby zamieścić go od razu.

Edycja 2: Pinn, daj mi proszę znać, czy Tull postąpił zgodnie z zaleceniami Anji. Jeśli tak, to przyjdzie mi zmodyfikować jedno zdanie pod koniec posta.
 

Ostatnio edytowane przez KaDwakus : 20-09-2017 o 14:12.
KaDwakus jest offline