Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2017, 23:13   #327
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zastanawia mnie fakt, że opisałem dwie ciekawe wizje (tak mnie się wydawało), a tu nagle okazuje się, że ważne są PeDeki i tylko nimi żyjemy... Nie wiem... tak od razu do porządku dziennego przeszliście nad Fyodorem mordującym kobiety i dzieci? Zwłaszcza Arvelus!
1) Ciężko się odnieść do nich skoro jeszcze o nich nie usłyszał =p
2) Wiesz... PDeki to nasze zabawki... lubimy zabawki =D
3) Niestety o ile wizje są ciekawe i cudownie mroczne, to są tak wyjęte z życia, że ciężko na ich podstawie jakiekolwiek działania podjąć. A przynajmniej ja nie widzę odniesienia, a co najwyżej bardzo luźne (a wręcz naciągane) którego pozostali gracze nie mają jak wyłapać bo nie znają szczegółów historii Fyodora =p

Jedyne co można pomyśleć "no ok... może to jakiś znak/sugestia co do Czerwonego Brata, ale nawet jeśli to zbyt zaowalowany by jakiekolwiek działania podjąć więc pozostaje czekać i ewentualnie obserwować" =p
No bo kto normalny zaraz by chciał egzorcyzmować staruszka, co spędził właśnie całą noc na samobiczowaniu i czytaniu pisma świętego, egzorcyzmować i o plugastwa oskarżać? =p
 
Arvelus jest offline