Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 00:27   #1534
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Sloan skinął głową
-Dobra myśl Cosmo, przyda się ktoś w odwodach ze sprawnym samochodem. Myślę że Kayla pozbędą się po cichu, szybki cichy pogrzeb bez duchownego. Nie zdziwiłbym się gdyby jeszcze go nie pochowali. Andrew, myślę że to nie szeryf mu zapłacił
- Sloan uśmiechnął się bez radości - wydaje mi się że sukces waszych poszukiwań zaskoczył samego szeryfa, wysłał was ze swoim zastępcą, domyślam się że nie orłem intelektu żeby ten obwiózł was po okolicy aż wam się znudzi. A Wam jak na złość udało wam się znaleźć zabójcę. Myślę że jakby planował załatwić naszego strzelca to nie robiłby tego przy was a już w szczególności na środku ulicy. Stąd też szczere zdumienie Chrisa.
W odpowiedzi na słowa Sam odezwał się Morrison (ten drugi, który jej jeszcze nie zdążył wkurzyć)
-Jeśli chodzi o materiały wybuchowe to mam kilka granatów karabinowych, poradzą sobie z solidnym murem, do tego są jeszcze te granaty z puszek co ostatnio zdobyliśmy. Przydałoby się parę koktajli mołotowa jeśli zajmą jakieś budynki
-Ale przede wszystkim potrzebujemy sojuszników - przerwał mu Sloan - jestem pewien że w mieście znajdzie się trochę niezadowolonych. Amber, w barze na pewno toczyły się takie rozmowy... Może podjedziecie tam motorem i spróbujecie podziałać trochę, z Chrisem też warto pogadać. Ja pogadam z pastorem, wydawał mi się niezachwycony obecną sytuacją, może dałby jakąś mowę która przekonałaby tych co się wahają
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline