Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 14:34   #11
PhilipsonZuo
 
Reputacja: 1 PhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodzePhilipsonZuo jest na bardzo dobrej drodze
AJ:

- Bynajmniej. - Odparłem na pomysł by zająć się tym przy piwie. Następnie zwróciłem się do Kiziola - Dla mnie pepperoni. Najlepiej na grubym cieście. - Oznajmiłem oblizując się. Przez ten skwar nie tylko chciało mi się pić, ale także jeść. - To wy sobie rozprawiajcie co tam chcecie zrobić z tym liścikiem, a ja się trochę kimnę. Jak przyjedzie pizza dajcie znać. - Powiadomiłem kumpli po czym podszedłem do mojego samochodu, otworzyłem drzwi ówcześnie chuchając i przecierając klamkę, wyjąłem mp3 ze schowka i wskoczyłem do środka nakładając czapkę na oczy. Słuchając muzyki znowu zacząłem myśleć nad wyścigiem. Byłem bardzo ciekaw mojego przeciwnika. Nie lubię ścigać się z kimś kogo nie znam.
 
__________________
"- Two tea to room two...
- Strututututu"

Ostatnio edytowane przez PhilipsonZuo : 18-06-2007 o 15:09.
PhilipsonZuo jest offline