Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 13:30   #24
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację


Pierrot siedział na swoim fotelu z naturalnej czarnej, skóry i patrzył na wszystkich cały czas się uśmiechając i nie przerywając jadeitowego sztyletu spojrzenia. Kiedy Anja zaczęła odstawiać swój pokaz nagle, z zupełnie szalonej maski szczerzenia białych jak kość słoniowa zębów do przeszedł głośnego śmiechu. Rozłożył ręce i klasnął militarnym modelem dłoni. Można było odnieść wrażenie, że to powaleniec albo jakiś wyjątkowo zręczny psychopata.

-To najbardziej kurwa, śmieszne co dzisiaj widziałem… i przy tym wyjątkowo miłe dla oka. Dobrze Ci patrzy z oczu Anja. Niczym dwa odbicia, ale wstań już i zajmijmy się interesami. Panie, Panowie!- wstał i zaczął podawać wszystkim ręce.

-Pan Nobody. Jak zawsze idealnie postrzyżony wąs i pięknie skrojone ubrania. Będziesz głową operacji i wsparciem sieciowym.

-Yugo Harkonen. Nie ta ręka, ta. Sam zastanawiałem się nad zgniataczami. Ta hydraulika biję te pierdolone Nano-włókna. Napastnik oraz główny organizator wydarzeń towarzyskich.

-Anja- rozłożył uprzejmie dłoni i ukłonił się minimalnie, ale z wprawą- Słodka maskotka tej misji, która ma na arenie i poza nią, więcej jaj niż cała tamta trójka. Przepraszam panowie.

-I nasz kochany Doe. Wiesz jak u mnie jest. Masz trzeźwy umysł. Wiem, że tego nie spierdolisz.

-Ale dość uprzejmości. Dość pierdolonych uprzejmości- podszedł do lustra z ścieżkami alfy- To jak widzicie moja jebana uncja towaru. Towaru z który jest i będzie moją najważniejszą operacją. Niestety, coś lub ktoś rozjebał całą fabrykę mordując pracowników i ochronę.

Obrócił się w stronę ściany, gdzie niemożliwa do rozpoznania Nano-elektronika z daleka, ożyła w formie holo-wizora. Neurocom, gość faktycznie tu rządził. Neurocom- wszystko w zasięgu Twoich myśli. Wybrał jeden z folderów i po chwili zaczęły się pokazywać slajdy zdjęć.

To wszystko wyglądało jak prawdziwa masakra. Nie taką, którą widzi się na co dzień na ulicach Grimportu. Tylko taką, która miała miejsce w czasie działań w Europie, kiedy pełne-cyborgi komandosi dokonywali pokazowych czystek. Zmiażdżone jak arbuz czaszki, powyrywane ramiona, rozsadzone, niemożliwe do zidentyfikowania ciała jak po strzale z burstera- superciężkim kalibrze dla druciarzy, z pociskami wybuchowymi.

-Ewidentnie mamy do czynienia z kimś bardzo ulepszonym. Więcej nie mam. Wszystkie rejestry, nagrania z czujników i kamer zostały wypalone. Mój sieciarz też, głęboko, także obwodowo. Wygląda na robotę jednego gościa. Tak przynajmniej powiedział mój człowiek, który na tym się zna. I mu ufam. Jeśli chcecie możecie do niego iść. Dam wam kontakt. W każdym razie kwestia ostateczna, a raczej przed ostateczna. Dostaniecie łącznie 5000 panamo teraz i 15 000 P$ po wykonaniu zadania. Jeśli jednak coś spierdolicie, jeśli nie będziecie dyskretni. Zresztą… kiedy dojdziecie typa lub pojawi się jakiś przełom macie mnie informować. Tull przy wyjściu da wam zaszyfrowane holofony. Piszecie się na to? Jakieś pytania?



 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 21-09-2017 o 13:41.
Pinn jest offline