Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2017, 20:13   #48
Donatsu
 
Donatsu's Avatar
 
Reputacja: 1 Donatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Eleishar Zobacz post
Pączuszku
Istnieją różne nieprzyjemne konsekwencje wynikające z tworzenia konta na forum mając otwarty przed nosem słowniczek romaji. Oto jedna z nich.

Eleishar, Momento Mori sobie (pobieżnie) przeglądnęłam, ale to nie pozwoliło mi dokładnie oszacować siły Skaara, którym tam grałeś. Wiem, kim jest syn Hulka i znam kanoniczny poziom jego umiejętności/mocy oraz zmiany, jakie z czasem w wprowadzono w tych ostatnich, ale wolałabym mieć wszystkie tego typu aspekty określone przez samego gracza, aby potem uniknąć sytuacji z cyklu "ale obiecałaś".

Avdima, po Twoim dokładniejszym sprecyzowaniu, nie mogłam się nie zgodzić na tak ciekawy zakres umiejętności. Czekam na resztę zgłoszenia.

Kenshi Szkoda, ale rozumiem. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję zagrać wspólnie w jakiejś innej sesji. Wszystkiego dobrego!

Kochani, chciałam w tym miejscu przypomnieć, że zostały nam tylko trzy dni do zakończenia rekrutacji. Jeśli ktoś jeszcze się oficjalnie nie zgłosił i knuje po kryjomu (a to bardzo nieładnie, bo gra jest drużynowa!), teraz byłaby najlepsza pora, aby dać mi znać. Listę zainteresowanych i stan nadesłanych materiałów postaram się zaktualizować jutro.

Do przeczytania!
 
Donatsu jest offline