Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2017, 10:18   #26
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Pan Nikt skrzywił się na widok pokazu slajdów rodem z "Mechanicznej Pomarańczy". Jego twarz nie zbladła jednak ani trochę.

- Przydadzą się wam pociski przeciwpancerne z rdzeniem elektromagnetycznym - użył formy "wam" nieprzypadkowo, dając jasno do zrozumienia, że nie zamierza osobiście walczyć z czymś co zrobiło kotlety mielone z Jokerów. - Cyborg ma pewnie chronione obwody, więc zwykły granat EMP go nie ruszy, trzeba trafić we właściwe miejsce lub najpierw przebić pancerz.

Przeniósł spojrzenie na Pierrota.
- Pomogę namierzyć waszego tajemniczego wielbiciela - powiedział. - Wynagrodzenie jest porządku, ale w ramach rekompensaty za ostatnie zlecenie chcę wiedzieć co w rosie piszczy. Chwaliłeś się, że masz informacje i wiesz, że inaczej by mnie tu nie było. Oby były interesujące. To mój warunek.
 
Bounty jest offline