Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2017, 20:26   #23
Mimi
 
Mimi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputację
Marudy!

1) Statystyki są tylko poglądowe, nie ma u mnie mechaniki. To najważniejsze, co musicie wiedzieć; nie przejmujcie się tym za bardzo.
2) Nie wydaje mi się, żeby szybkość była ważna dla łotrzyków, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Przydatna byłaby dla posłańca lub myśliwego, który musi trochę pobiegać. Dla łotrzyka na ten przykład, najbardziej przydatna będzie zwinność.
3) Różnica między zręcznością a zwinnością raz jeszcze: przygruby bard o słabej kondycji fizycznej, będzie bardzo zręczny, nie będzie jednak, ani zwinny, ani szybki.
4) Jako, że to storytelling - dokonajcie sobie modyfikacji w KP, jeśli coś bardzo przeszkadza, prawdopodobnie i tak przymknę na to oko, jeśli będzie dobrze uzasadnione w końcu zadowolenie graczy przede wszystkim
 
Mimi jest offline