Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 16:04   #37
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Midnight Zobacz post
Z przykroscia musze stwierdzic ze juz na poczatku odpadna nam przynajmniej trzy osoby, ktore bez zapowiedzi zwyczajnie przestaly pisac. Mam jedynie nadzieje ze nie skonczy sie na tym, ze zostane jedynie ja i Kolmyr (chociaz sesja 1v1 tez nie bylaby glupim pomyslem)
Jak rozumiem Kolmyr jedyny sprawiedliwy i wywiązujący się z obowiązków gracza. Midnight, czy ty oby nie przesadzasz? Przynajmniej trzy osoby (a może dokładnie trzy)? Jak rozumiem ja również nie spełniam Twoich oczekiwań, mimo, że napisałam porównywalną ilość postów do Kolmyra ^^ Unfair miss MG
 
Wernachien jest offline