Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 13:01   #72
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Oczywiście. Nawet jest opisana taka profesja na liście:

Cytat:
TROUBADOUR/ENTERTAINER: You’re witty and interesting-looking, and you love to get attention. You might be adept with song, musical instruments, satirical poems, stories that everyone already knows, stage magic, wire-walking, tumbling, juggling, sleight-of-hand, or some other entertaining craft. You have little money, and you’re tired of living hand-to-mouth. Maybe adventuring is a better life.

Skills: Art, Bargain, Craft, Fast Talk, Insight, Oratory, one weapon skill, and one other skill as a personal specialty.

Extra Money: 150 bronzes.
Musisz wybrać jeszcze kulturę z jakiej się wywodzi postać. Są tam cztery do wyboru i nie zdziwię się jeśli większość sięgnie po State, czyli królestwo w tym wypadku.
Band to mała grupa, trochę większa od rodziny. Tribe to plemię, wiadomo... Chiefdom to coś w stylu wikingów i ich społeczności składających się z jarlów i ich poddanych. A state to już państwo... Wynikają z tego małe korzyści mechaniczne. Postać wychowana w takim miejscu otrzymuje bonus +10% do trzech wybranych z listy umiejek.

Nawet widzę sposób jak powiązać taką postać z wyprawą przeciw Celozji.

Edit:
Zapomniałem o rzutach. Nie wiem jaką rasą zamierzasz grać, ale jeśli to człowiek to są one następujące:

Cytat:
10, 13, 18, 12, 10, 14, 16
Kolejność dowolna.

Niech reszta osób, którym już wylosowałem atrybuty, zgłosi się po 7-my atrybut. Jeśli ktoś grał inną rasą niż człowiek, to będę musiał rzucać od nowa niestety.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 24-09-2017 o 14:14.
Warlock jest offline