Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 15:10   #76
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
no nie....
Cóż... jest trochę wściekła na mnie (z trochę innego powodu), choć sądzę, że sprawa jeszcze nie jest przesądzona. Myślę, że uda mi się w końcu przekonać Nami, bo bardzo zależy mi na tym, abyście obie zagrały. Świetne postacie i barwne doki znane z Lustrii, to coś co chciałbym też tutaj zobaczyć.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Trochę mnie ta zmiana systemu wybiła powiem szczerze skoro dopiero zrobiłem kartę w DND i rezultat mi się podobał, muszę pomyśleć.

Jaki będzie mniej wiecej startowy poziom mocy naszych postaci versus 7 poziom w DnD?
Trochę poniżej tego poziomu z racji na większą szansę zejścia w walce (choć to kwestia dyskusyjna, bo po prostu tutaj większość walk rozstrzyga się w 2-4 rundach, a w AD&D ciągną się nawet do 10 i więcej), ale generalnie efekt jest taki sam - jesteście doświadczonymi awanturnikami, którym zwykły chłop z widłami nie podskoczy (chyba, że ma niezłego farta na kościach).

Nie będzie kłopotu przerobić Twojego wykoksowanego wojownika na BRP. Wystarczy dać mu dużo do Size, aby faktycznie był wielki i szeroki oraz STR, jeśli chcesz mocno komuś przyłożyć. CON przyda się jeszcze do HaPeków. Do tego dobra zbroja, tarcza i jesteś chodzącym tankiem, który spuszcza łomot każdemu w zasięgu wzroku. W Magic World statystycznie awanturnicy są potężniejsi od standardowych postaci z innych systemów BRP. System walki jest też chyba najbardziej rozbudowany ze wszystkich BRPów, ale jednocześnie prosty w obsłudze.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 24-09-2017 o 15:48.
Warlock jest offline