Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 17:05   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

- Oj no dobra, dobra niech wam będzie może to tylko w wielkich miastach takie rzeczy się dzieją a nie u nas ? - Uśmiechnięty Jim niechętnie przyznał się do błędu. Jak to możliwe, że Telewizja się pomyliła?! Był w szoku!

- Aji no, ale zostawcie April w spokoju! Jak nie ma ochoty się przebierać to niech się nie przebiera. To w końcu ma być zabawa a nie jakaś dyktatura. Nic się nie martw ja się z tobą podzielę moimi cukierkami oraz innymi słodyczami w końcu nie mogę ich za dużo jeść, bo za mocno utyje i wtedy będzie ze mnie tłusta kulka a nie tancerz! - Próbował pocieszyć koleżankę. Od dawna miał problem ze słodyczami i tłustym jedzeniem, bo w szkole, telewizji i gazetach ciągle mówili, jakie to niezdrowe, ale były takie pyszne, że nie mógł się powstrzymać.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-09-2017 o 17:32.
Brilchan jest offline