Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 18:22   #44
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Ok jestem
ostatnie dwa dni miałem po dwie wycieczki dziennie z czego wczoraj tak lało że przemokłem po godzinie pierwszej. Heh sezon wycieczkowy ewidentnie się kończy

Staty autka wrzucę później (i mogą się jeszcze zmieniać :/) kombinuję nad jakąś sensowną mechaniką pojazdów do Neuroshimy (bądźmy szczerzy wyścig nawet nie był pomyślany jako część mechaniki Neuro tylko jako niemal niezależny dodatek więc praktycznie nie sprawdza się w regularnych sesjach)

w tej chwili pomysł bazuje na założeniu że mechanicznie będą staty auta z kierowcą na zasadzie przyśpieszenie to współczynnik samochodu + 1/2 zręczności kierowcy, żeby uniknąć absurdu w którym zręczność jest w stanie przeskoczyć podstawowe parametry samochodu (jakiego byś refleksu nie miał to nie przeskoczysz auta które ma znacznie lepszą proporcje mocy do masy)

ogólnie to będziecie moimi królikami doświadczalnymi
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline