Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 19:49   #86
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Magic World jest dostosowane do settingów High Fantasy, choć fakt - walki są szybsze (w tym sensie, że pojedyncze działania mają większy impakt), a uderzenie górskiego olbrzyma naprawdę boli. Szkoda, fajnie by było mieć Ciebie na pokładzie, ale rozumiem decyzję. Spodziewałem się, że ktoś odejdzie, bo obiecałem coś, a dostarczyłem coś zupełnie innego. Dzięki za miłe słowa

P.S. W przeciwieństwie do WFRP, w BRP można unikać lub parować więcej niż jeden raz. Każdy dodatkowy w rundzie unik czy parowanie wykonywane jest z karą -30%. Jeśli mamy uniki na 90%, to możemy de facto unikać trzy razy w rundzie.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline