Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2017, 20:08   #88
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Kerm przygotował bardzo fajnie wyglądającą KP w arkuszu kalkulacyjnym. Wydaje mi się ona czytelna, więc jeśli ktoś chce sobie skopiować schemat to zapraszamy.

Cytat:
Jak coś to ja robię bezwzględnego wojownika siłacza, ex-najemnika, którego do walki z Celozją motywuje ambicja, chęć wyrównania warunków i chciwość. Jakby ktoś chciał powiązać fabularnie to jestem chętny.
Super! Fajny koncept, bardzo mi się podoba.

Cytat:
Czy tarcze vs broń dwuręczna są mniej więcej zbilansowane?
Z Hakonem wczoraj eksperymentowaliśmy z różnymi kombinacjami broni, pancerzy i tarcz. Tarcza zapewnia świetną obronę i wyszkolony w niej wojownik może, niczym hoplita, zapewnić sobie bardzo skuteczną osłonę (nawet lepszą od zbroi) przed ciosami nieprzyjaciela, ale broń oburęczna ma taką siłę uderzenia, że przy krytycznym ciosie w drzazgi idą słabsze tarcze, a wystawiony do bloku oręż pęka. Jest to też broń, która potrafi łatwo zgładzić kogoś jednym ciosem, zwłaszcza jeśli przeciwnik nie ma pancerza. Właściwie lepiej tutaj nie startować do pojedynku na równych zasadach, jeśli jedna ze stron ma porządny pancerz, a Ty już nie.

Odpowiadając na Twoje pytanie... jak najbardziej!
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline