Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2017, 11:14   #137
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 8
  • Czas na posty: do 30.09
  • Czas w postach: bieżący
Przepraszam za weekendową obsuwę.

Dotarliście do zamku, a Trzewiczek zmierza do Neverwinter (w wolnej chwili mojej sobie pogadamy jeszcze ).
Tropienie itd. opierałam na rzutach. Macie przed sobą ruiny zamku w stanie jak na załączonej mapce (da sie powiększyć). Przynajmniej na zewnątrz. W lesie opodal zamku Joris nie znalazł żadnych śladów (jemu jako czujce rzucałam). Podejście do wzgórza i samego zamku pozostawiam Wam. Pogoda polska, czyli mglisto, wietrznie i wilgotno Do dzieła!


Ponieważ nikt nie zapłacił Trzewiczkowi to fanty pozostały niezidentyfikowane. Trochę szkoda, że tak go olewaliście, bo można było trochę dobrośći z tej znajomości wyciągnąć. A tak to macie tylko śpiewające buty
Dwukółka pozostała w Thundertree, konie są z wami, nie przejawiają zaniepokojenia, pies Zen również. Za to Przeborka znalazła swój miecz.
 
Sayane jest offline