Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2017, 11:29   #55
Donatsu
 
Donatsu's Avatar
 
Reputacja: 1 Donatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znanyDonatsu wkrótce będzie znany
Faktycznie, istny western nam się tutaj szykuje.

Gdybałam sobie nad tymi kartami długo i wytrwale. Każde zgłoszenie posiadało inne zalety, także trudno było mi wybrać tych czterech wspaniałych, którzy mieliby wziąć udział w sesji. Ostatecznie postanowiłam - być może kręcąc na samą siebie bat - rozszerzyć liczbę dopuszczonych postaci do sześciu. O to, że ktoś się wykruszy, będziemy martwić się potem.

Nie przedłużając, poniżej przedstawiam listę grających:

Avdima
Brilchan
Fiath
Mike
Moni
Pan Elf


Gratuluję, no!

Mój pierwszy wpis sesyjny wkleję jutro wieczorem. Podobnie ma się sprawa z komentarzami. Do tego czasu chciałabym, abyście napisali tutaj co-nieco o swoich bohaterach, żeby inni gracze mieli odrobinkę czasu się z nimi oswoić. Niekoniecznie musi to być cała biografia, ale podstawowe informacje dotyczące mocy, wyglądu i nastawienia byłyby mile widziane. Nie jest to projekt zakładający tajemnice i knowanie, a wieści o heroicznych czynach rozchodzą się szybko, toteż podzielcie się jakimiś soczystymi ploteczkami.

Do przeczytania!
 
Donatsu jest offline