Wątek: Misiowanie PBF
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2017, 23:01   #17
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Po prawdzie to miałem pomysł na tego typu tekst bo nie szperam w archiwach forum ale jakoś nie kojarzę tego typu tekstu. Choć wiem, krótki stażem jestem przy sporej ilości Was i mało pewnie jeszcze pamiętam A ten pierwszy post poszedł właściwie w ciemno. Ot, co mi się z doradcami uwidziało to się znalazło. Ciężko więc tak z ładem i składem i proporcjami, wyszło jak widać. Ale ostatecznie uznałem, że albo wrzucamy to co jest w tej chwili i potem jak będzie reakcja jakaś się najwyżej poedyci albo dorzuci co trzeba albo będzie się to lepić i lepić w doc bez końca. To wolałem wrzucić. A tekst pisany głównie z myślą o ludziach co albo nie misiowali na forum albo mają znikome doświadczenie i tak może jakieś takie uwagi czy notatki bardziej doświadczonych w materii by się do czegoś przydały.

- A co do tego, że tam są oczywiste oczywistości no są. Ale dotąd jak mówię, w jednym miejscu pod jednym wątkiem jakoś nie kojarzę by ktoś to zebrał pod jeden temat. No i ja coś tam wiem, Wy, doświadzczyni forumowi MG coś tam wiecie, zgadzamy się albo nie no ale chciałem zrobić taką ściągę dla zielonych MG z nadzieję, że do czegoś im się to przyda. Poza tym takie tam ogólniki są dobre o tyle, że są ogólne. Więc powtarzają się w wielu sesjach. Przynajmniej takich co ja miałem z nimi kontakt.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem