Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2017, 07:44   #51
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Loucipher Zobacz post
W grobowcu nie pogadamy, więc Labhrainn chce wyciągnąć kompanów na chwilę na zewnątrz, żeby streścić im co i jak. Podejrzewam, że będzie tam Glyph of Warding, albo nawet jego ulepszona wersja - Symbol. Oba cholernie nieprzyjemne.
Poza tym zgoda na sugestię Kriegera i Mike'a - te dwa widzialne sarkofagi aż proszą się o otwarcie, tylko niech Angus obluka, czy tam nie ma jakichś zwykłych pułapek
Zdradziłem trochę za wiele w stosunku do detect magic:

Cytat:
If you sense magic in this way, you can use your action to see a faint aura around any visible creature or object in the area that bears magic, and you learn its school of magic, if any.
Z niewidzialnym kurhanem nie mam problemu, bo go "namierzyliście", ale magia odrzuceń emanuje, tak jak napisałem, ze środka niewidzialnego kurhanu, więc... Nawet jeśli to jest glif strażniczy albo symbol, nie jest rzucony na pokrywę sarkofagu albo sarkofag czy jego płaskorzeźby.

Muszę się pilnować na przyszłość.

Stoicie wszyscy na zewnątrz kurhanu. Labhrainn i Dagonet wymienili się informacjami nt. magicznych właściwości grobowca z resztą drużyny. Marc dostał szczegółową relację na temat wnętrza kurhanu. Co robicie?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 26-09-2017 o 08:01.
Lord Cluttermonkey jest offline