Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2017, 09:59   #16
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Zgłaszam się! Oceniam swój udział gdzieś na 80%. Prawdopodobnie w tamtych okolicach będę miał urlop, więc byłbym w stanie przybyć na wszystkie dni. Jeśli nie będę miał, to sobota i niedziela. Z drugiej strony, jak będę miał urlop, to może mi wyskoczyć inna, dalsza podróż, więc dlatego nie jestem w stanie potwierdzić udziału na 100%.

Co do dojazdu - ruszałbym gdzieś z okolic Katowic/Gliwic, więc jeśli jakaś dobra dusza przygarnęłaby mnie do samochodu, to się dołożę do kosztów dojazdu, jak nie, to jadę pociągiem. Spać mogę gdziekolwiek, zresztą bojowe warunki sleeproomu kuszą najbardziej

W ramach atrakcji, to w rpgi na żywo jestem noobem, głównie gram przez fora. Ale chętnie bym pograł w coś nie za bardzo skomplikowanego. W planszówki też chętnie
 
Zara jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem