Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2017, 10:44   #30
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Pierrot słuchał ich wszystkich z wielką uwagą. Przynajmniej sprawiał takie wrażenie jak jakiś pilny uczeń na lekcji matematyki. Co jakiś czas słysząc słowa, któregoś z lansjerów na jego bladej twarzy pojawiał się długi upiorny uśmiech. W końcu, gdy wszyscy zdążyli dorzucić co swoje zabrał się za odpowiedzi.

-Pierwsza sprawa. Pociski EM. Dam wam dostęp do mojego kwatermistrza. Ma trochę nie używanych zabawek. Oczywiście nie za darmo, ale daje wam przecież zaliczkę. Znajdzie się też jakiś burster 0.65mm, ale myślę, że tylko Yugo da radę z niego strzelać patrząc na tą piękną hydraulikę.

Potem Pierrot wstał i można było odnieść wrażenie, iż najchętniej by ich wszystkich wypatroszył. Mimo to zaraz zamienił się w chłodny chrom.

-Moi ludzie, Ci lepsi mają ręce pełne roboty. Atak wiele zmienił na rozkładzie sił południowego Grimportu. Dlatego potrzebuje kogoś z zewnątrz. Co do Pana, Mr.Nobody proszę zostać, a ja jak obiecywałem powiem co mam do powiedzenia.

-Co do Twojego pytania Doe... ostatnio moja organizacja osiągnęła względny pokój. Lecz jeśli miałbym kogoś podejrzewać to Kartel Los Cobras. Powiedzmy, że oni też przerzucili się z koki na syntetyczną alfę. Jeśli poszli po wsparcie z naszej drugiej Ameryki to tylko oni mogli dysponować taki cyborgiem.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 26-09-2017 o 11:15.
Pinn jest offline