Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2017, 19:31   #1518
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Ja już życzenia składałem

A co do naszej "kampani" to zastanawiam się, czy chciecie kolejny scenariusz? Czy na tej przygodzie kończymy? Nie ukrywam, że ta była też dosyć długa, no i nie tak lekka jak na początku myślałem, troszkę po komplikowałem wprowadzajac nowe wątki.

Oczywiście ciągnięcie czasem nie ma sensu, dlatego wielę się was dopytać jak to widzicie.

Jeśli byśmy chcieli próbowąc sił już coraz bardziej znanymi bohaterami w tym Starym Świecie to na kolejną sesję mam dwa pomysły:

- jeden z nich jest bardziej finezyjny, a zarazem absurdalny i co za tym idzie lekki. Nastawiony na wiele światotworzenia i możliwości. Gracz ma wielkie pole do popisu w czasie rozgrywki.
- drugi lekko podobny do tej co kończymy, ale z ograniczonymi wątkami. Więc jest troszkę rozkmin i główkowania.

Innymi słowy obie opcje są definitywnie krótsze, będą się łączyć bo mogę robić je nawet w kolejności z tego co widzę.
 
Inferian jest offline