Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2017, 21:30   #287
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Dobry strażnik będzie najlepiej wiedział, co zrobić i co zgodne będzie z wolą jego mocodawcy, co?
Przypomnij czego żeśmy byli świadkami w tej grze, bo ja pamiętam:
1. Jakiś tartak, w którym wielkie komary pozabijały ludzi.
2. Wydarzenia związane z tym czwartym graczem, w sensie pozabijani drwale.
3. Z miejsca, gdzie byli pozabijani drwale przeszliśmy do jakiejś jaskini, a potem korytarzami dotarliśmy do folwarku, gdzie robiliśmy krecią robotę. Na folwark napadł jakiś mutanciak o wielu ręcach.
4. Colonsky napotkał grupę zwierzoludzi z dużym demonem gdzieś na trakcie. (to jest włączone do fabuły, prawda?)
5. Coś tam z Tankredem, o czym przeczytam w tym tygodniu.
6. No teraz napad na jakąś wioskę, a Colonsky i Adelmus mieli oddzielną misję pogoni za duchem królika.

Bo jak aż tyle to zarządzam ewakuację.

Tajemnice wymagające rozwiązania (chyba że już to zostało rozwiązane, a ja przegapiłem):
1. Latające mutanty w tym pierwszym tartaku?
2. Gdzie zniknął szef Colonskiego?
3. Jakieś groby mutantów jakby z Blair Witch Project?
4. Czemu był podkop pod folwark?
5. Czemu sołtys wsi, w której jesteśmy, jako kultysta chaosu, nie pomógł ofensywie?
6. Co właściwie kombinują mutanci z tym budowaniem minispołeczności?
 
Anonim jest offline