Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 18:58   #9
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Wyciągnęłam się wygodnie w wannie, oparłam nogi o kran i przymknęłam oczy, z pokoju dobiegały odgłosy kłótni, potem padł strzał. Pewnie matka znowu ogląda "Kryminalnych".Powoli wstałam i wyszłam z wanny, na podłodze utworzyła się całkiem pokaźna kałuża. Zaklęłam szpetnie, znowu mi się dostanie, owinęłam sie w ręcznik i zaczęłam szukać szmaty do podłogi. Bura ścierka leżała pod umywalką, schyliłam się po nią. Pech chciał, że podnosząc się przyrżnęłam głową w twardą porcelanę. Zła cisnęłam szmatę na ziemię i ruszyłam do kuchni na poszukiwanie czegoś słodkiego. Muszę sobie humor poprawić, wyciągnęłam z szafki czekoladę i zalałam sobie zieloną herbatę. Przytrzymując zębami ręcznik, z rękami zajętymi prowiantem usiadłam przy komputerze. Włożyłam pokaźny kawałek czekolady do ust i nacisnęłam guzik "POWER". Po chwili na ekranie zamajaczył mój uroczy, mroczny desktop. Anioł z ze złamanym skrzydłem i pokiereszowanym policzkiem uśmiechał się do mnie. Kliknęłam przeglądarkę , wstukałam adres forum.Zaczęłam pisać...

***
Kaga uśmiechnęła się z ulga, dzięki bogu to tylko sos pomidorowy. Wetknęła palec do ust i oblizała go. Nawet całkiem dobry, pomyślała. wstała z podłogi, kiedy była już w pozycji stojącej, jej wzrok skrzyżował się z ze wzrokiem nieznajomego mężczyzny. Kaga cofnęła się odruchowo.

-Kim Pan jest? Gdzie my się w ogóle znajdujemy co to za miejsce?- spytała, bacznie obserwując mężczyznę.
 
MigdaelETher jest offline