Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2017, 16:39   #64
Mimi
 
Mimi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputacjęMimi ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał S.W.A.T
Ekhm. Ten były zakonnik to nie zawsze ze złem walczy, aczkolwiek fakt, wybiera mniejsze zło (przeważnie). Czasem woli posłać bełta między oczy niż rozmawiać.
Najmocniej przepraszam, to była taka moja interpretacja, że jednak... między Większym złem a Mniejszym, Isak wybrałby Mniejsze

Cytat:
Napisał Alaron Elessedil
Niekoniecznie
Wieloosobowe sesje, które doszły do końca (czasem nawet wielokrotnie doszły) to warhammerówka od Campo Viejo czy autorka od Grave Witch. Wiem też, że Pipboy całkiem nieźle trzyma się ze swoimi neuroshimami. Jeśli się nie mylę, to Sekal cyberpunkiem dojechał. Armiel w horrorach daje radę.

Ważne, żeby jedna osoba nie opóźniała wszystkiego.

Z resztą niech Mimi zrobi to, co uważa za słuszne. Sama. Wtedy najwięcej wyniesie
Dziękuję za bycie źródłem mądrości i otuchy Jednak zdajmy sobie sprawę, że, jak wynika z mojego riserczu, wymieniasz tu zaprawionych w boju MG.
Ale postanowiłam, że zacznę odważnie i bez marudzenia, jak coś pójdzie nie tak to wszyscy wyjdziemy z tego mądrzejsi!

Cytat:
Napisał Kaitlin
Hihi, dlatego ja nawet nie pisałam karty, jest już wystarczająco duże zainteresowanie.
No, muszę przyznać, że powoli klaruje mi się drużyna - czekam na obiecane KP *mruga porozumiewawczo do wtajemniczonych*, a im mniej Kart będę musiała odrzucić, tym lżej mi na sercu

Cytat:
Powodzenia, sesje storytellingowe są fajne!
Są najlepsze! Dziękujemy! ❤
 
Mimi jest offline