Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2017, 17:13   #12
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Selyuna, jak już pisałam w bio, nie ukrywam, że mi chodzi o taki efekt, że Anastazja trochę ma odstawać od bandu. Jedni mówią, że nadaje mu przez to charakteru, bo w ten sposób nie są typowym zespołem rockowym czy tam metalowym, inni zaś, że psuje cały power.
(trochu jak Yelonek u Huntera )

Zaprezentowany przeze mnie utwór to ma być taki właśnie: bardzo Anastazja, mało band - były wątpliwości przy jego wprowadzeniu na scenę, ale zespół zdecydował się na niego, bo jest dobry organizacyjnie jako przerywnik w koncertach, żeby pozostali członkowie mogli złapać oddech.
Aaaaa. Nie załapałam że to "będziecie moi i tylko moi" jest związane z tym że to utwór w którym tylko ona gra (ale też oby się kiedyś nie zdziwiła jak pod koniec wpadnie Howl z marakasami i gdy już ucichną ostatnie dźwięki skrzypiec zrobi jakieś "badam badam tsss").
A pasuje ci taka wizja że nasze postaci mają taką właśnie chemię na scenie? Bo teraz myślę jak moja postać może reagować na ten zwyczaj mówienia i manierę sceniczną ogólnie tak silną pozę. Ale też nie chcę nic sabotować ani nie chcę rywalizacji w zespole - to by mi się bardzo kłóciło z naturą postaci.
P.s. z drobnych szczegółów to płowe włosy to blond w szarawy. Tak poza tym osom opis, nie wiem czy uda mi się chociaż połowę napisać i chociaż w połowie tak ciekawie.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline