Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2017, 20:22   #15
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Jestem ZA wszystkimi mackami! I obiecuję nie być dłużna.
Generalnie jak zespół zacznie tracić na popularności, to manager może wpaść na pomysł zgotowania im walki w kisielu.
Widzę te ciągłe insynuacje istniejącego napięcia seksualnego w ramach promocji. A że obie zdaje się nie preferują żadnej płci, to jest to materiał na ploteczki. Zresztą myślę że nawet docinki są przeplatane "nie przejmuj się moja pani mroku, i tak kocham cię najbardziej na świecie".

abishai, a co ty na to - nie wiem w sumie czy miejsce na to tutaj czy na docku, bo chodzi mi o relacje obecnie panujące bardziej niż przeszłość - żeby to Howl była osobą która Billemu dba o tlenioną czuprynę? No chyba że to jakieś wszczepy, ale z mojego osobistego doświadczenia z rozjaśniaczem to jest to mordęga takie odrosty. Wprawna cudza ręka albo i dwie się przydają.
I co ważniejsze - czy kawałek który opiszę zgodnie z zadaną nam pracą od MG to może być duet z Billym?
Leoncoeur, przeczytałam o Sullym i hmm, moja bratnia dusza. I z żartami (chociaż mniej hardkorowymi) i rozkręcanie imprez.
Póki co tylko nasz główny wokal pozostaje tajemnicą.
 
__________________
~~cial agus neart~~
Selyuna jest offline