Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2017, 21:21   #256
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Panowie, spokojnie. Wy macie 3 dni, ja mam 3 dni. Od odpisu Goela minęły 2 jak dotąd...

W każdym razie mam już wszystkie odpowiedzi i oto wyniki:
Jak oceniasz pracę MG? 4,25 (3,4,5,5)
Czy obrazki urozmaicają sesję? 4,4 (2,5,5,5,5)
Akcja i fabuła w porównaniu z poprzednią częścią?
Coś mi nie gra. Prawdopodobnie ma to związek z podzieleniem się graczy na dwa obozy. Więc trochę na minus.
Na razie utrzymuje się na poziomie trochę lepszym niż pierwsze Błotko (szczególnie na południe od Salkalten, tak czuję). Ma potencjał być znacznie lepsze, szególnie jeśli chodzi o twierdzę Dignama
Są losowe. Moim zdaniem za dużo potworów i walki za każdym rogiem.
Lepiej, nasz pech narasta w takim tempie, że tylko się cieszyć
Powolna

Co zmieniłbyś w sesji?
Częstsze postowanie zbawi Błoto.
Tempo. Sesja trochę siada bo nie mamy ani ustalonego tempa ani nikt nie pogania.
Czasem się dłuży w oczekiwaniu na posty
Regularność odpisow

Oceń gracza: Goel 3,6 (3,3,3,4,5)
Oceń gracza: Icarius 3,75 (3,3,4,5)
Oceń gracza: Santorine 4,6 (4,4,5,5,5)
Oceń gracza: Nortrom 4,25 (4,4,4,5)
Ogólne zadowolenie z sesji 4 (3,3,4,5,5)
Inne uwagi:
Postujmy częściej i bardziej konsekwentnie. Nie muszą być długie wypociny, chodzi o utrzymanie tempa.
Sesja jest do uratowania i ogarnięcia. Trzeba popracować nad tempem i wszystko się ułoży.
Daleko jeszcze?


Podsumowując:
1. Z MG jesteście zadowoleni, co mnie cieszy
2. Obrazki Was cieszą, też dobrze
3. Akcja dobrze i źle, że losowa. Przejrzę moje cudowne generatory losowości i radości
4. Regularność i tempo. Możemy się umówić tak, że za każde spóźnienie (z lenistwa, jak ktoś ma powód to nie ma problemu) z Waszej strony będziecie tracić po 10 PD, a jak ja się spóźnię, to mi pokażecie język. Żart. Trzeba po prostu się sensownie dogadać co do terminów i napiszcie mi wszyscy, co myślicie i jak to mamy zrobić
5. Goel i Santorine lubią się sami oceniać
6a. Patrz 4
6b. Patrz 4
6c. Zależy do czego. Jeżeli pytacie o to, jak daleko do końca sesji - nie da się odpowiedzieć. Jeżeli pytacie o Wasze osobiste questy - to najbliżej jest chyba Santorine i jego dążenie do Budyniu i Gorejącej Desdemony. Bo reszta jakoś się rozbiegła po świecie.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline