Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2017, 23:13   #103
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Anna przysłuchiwała się bratu. Trochę uspokoiło to jej wątpliwości. Fyodor miał najwyraźniej zwyczaj sprawdzania ludzi, tak jak i ją sprawdzał pierwszego dnia. Uśmiechnęła się słysząc, że zgadza się na jej pomoc. Nie chciała nikogo zmuszać, ale czułaby się źle wiedząc, że ktoś obok niej jest ranny.

- Cieszę się, że nic poważnego się nie stało. Chętnie pomogę. Zaparzyłabym też ziół dla naszej towarzyszki. - Wskazała na cygankę i uśmiechnęła się do niej. - Może pomogłyby Ci odrobinę w walce z przeziębieniem.

- Wracając jednak do tematu wizji. Gerge dane było wczoraj zobaczyć według mnie bardzo istotny obraz i chciałam by się z wami nim podzielił. - Anna wzięła głębszy oddech i spojrzała na swego towarzysza. Gdy patrzyła na niego siedzącego tak daleko czuła dziwny chłód. Potwornie nieprzyjemny w porównaniu z ciepłem, które otrzymała od niego rano. - Jakbyś mógł opowiedzieć wszystkim jeszcze raz. Wiem, że to męczące, ale nie chciałabym niczego pominąć. Mogłabym wtedy podzielić się ze wszystkimi moimi wnioskami, co do tego co dzieje się w Płocku.
 
Aiko jest offline