Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2007, 19:43   #21
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jakie ograniczenia są wobec ekwipunku? Jakiś limit kasy na łączny, czy może jako piekielna arystokracja mamy dostęp do czego tylko chcemy (w granicach rozsądku - tylko gdzie jest ta granica)?
Jeśli chodzi o ekwipunek to zapomnij o kasie..Masz jej tyle że wystarczy na luksusy. Nie wspominając o rezydencji nad siarkowym jeziorkiem (opary dobre na astmę, korzonki i gruźlicę ).
Ograniczeniem raczej jest umagicznienie..Masz broń/pancerze max na +3 , żadnych artefaktów.
Moge coś wykasować z ekwipunku, ale nie mogę powiedzieć co, gdyż inny sprzęt dostaje generał, inny szef szpiegów.
Wszystko zależy od tego jaką postać stworzysz.

Cytat:
A co do Tome of Magic mam go też w wersji pdf, mogę wyciąć z niego kilka stron i dać jako załącznik?
Mam acrobat readera, więc moze być i pdf.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline